Factory direct | Darmowa dostawa - 1000 zł

Dostawa towaru

[WYMIANA DOSTARCZONYCH PRODUKTÓW]
1. sidNET umożliwia wymianę dostarczonych Klientowi produktów na inny rozmiar lub kolor po dokonaniu dostawy produktów do Klienta. Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym dotyczy produktów nieużywanych (to jest bez śladów używania np. wgnieceń od piasku na podeszwie, zarysowań podeszwy, wytarcia podeszwy, przybrudzenia podeszwy, przybrudzenia wyściółki, przybrudzenia materiału wierzchniego i innych).
2. Wymianę produktów można zrealizować w terminie 14 dni od dnia doręczenia Klientowi przesyłki z produktami.
3. Procedura wymiany produktów jest następująca:
a) przed wysłaniem produktów należy skontaktować się z sidNET telefonicznie lub za pośrednictwem maila celem ustalenia szczegółów wymiany
b) przed wysłaniem produktów należy wypełnić formularz wymiany i przesłać go pocztą elektroniczną na adres: sklep@lcmusic.pl (odnośnik do formularza znajduje się na końcu niniejszego paragrafu) c) kopia formularza wymiany winna być dołączona do przesyłki do sidNET
d) właściwe opakowanie produktów podlegających wymianie należy do Klienta (produkty przed wysłaniem powinny zostać zapakowane w dodatkowe pudełko bądź folię lub owinięte w dodatkowy papier zapobiegający zniszczeniu pudełka firmowego)
e) koszty przesyłki produktów podlegających wymianie do sidNET ponosi Klient
f) koszty ponownej przesyłki produktów podlegających wymianie do Klienta ponosi Klient
g) płatność za przesyłkę produktów podlegających wymianie może być zrealizowana jako płatność przy odbiorze
h) sidNET nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem lub za pośrednictwem InPost do wskazanego przez Klienta Paczkomatu
i) Klient dokonując wysyłki produktu, z zachowaniem lit. a-h, powinien podać swoje dane adresowe lub nr formularza złożonego zamówienia, celem poprawnej identyfikacji nadawcy przez sidNET

4. sidNET zastrzega sobie prawo odmowy wykonania wymiany produktów w przypadku naruszenia przez Klienta procedury wymiany produktów określonej w ust. 3 powyżej. W szczególności dotyczy to sytuacji uprzedniego używania produktów przez Klienta, braku wypełnienia formularza wymiany, braku opłacenia kosztów przesyłki produktów podlegających wymianie lub braku podania danych umożliwiających identyfikację przesyłki. Odmowa wymiany produktu przez sidNET nie uchybia uprawnieniu Klienta do ponownego skorzystania z procedury wymiany produktów w przyszłości.

5. sidNET zastrzega sobie również prawo odmowy wykonania wymiany produktów w przypadku niedostępności żądanego rozmiaru czy koloru produktów w magazynach sidNET, wówczas sidNET i Klient mogą zmienić umowę w drodze wzajemnego porozumienia.

Adres do wysyłki wymian:
sidNET / STYLOWEBUTY - WYMIANA
ul. Bagienna 1
59-220 Legnica
woj. dolnośląskie

Dostępne formy dostawy:
Przesyłka kurierska - Czas doręczenia D+1 - ok 1-2 dni roboczych od daty nadania. W 99% paczka zostaje doręczona w następnym dniu roboczym (pn-pt).
Przesyłka Kurierska (POBRANIE) - Czas doręczenia D+1- Paczka płatna przy odbiorze - należy uiścić kurierowi określoną kwotę za zamówienie w gotówce podczas odbioru przesyłki.
Paczkomaty 24/7 - Czas doręczenia D+3 - ok 1-2 dni roboczych od daty nadania. W 99% paczka zostaje doręczona w następnym dniu roboczym (pn-pt).

Dostępne formy płatności:
Przedpłata na konto - opłacenie zamówienia następuje po przelaniu kwoty zamówienia na numer konta bankowego podanego w potwierdzeniu zamówienia (jest również dostępny na stronach informacyjnych). Termin zaksięgowania wpłaty to najczęściej następny dzień roboczy (data oraz godzina zaksięgowania wpłaty zależy w głównej mierze od sesji płatności wychodzących i przychodzących, które określa bank). Wpłatę za zamówienie należy dokonać do 7 dni od daty złożenia zamówienia.

Płatność przy odbiorze (za pobraniem) - opłacenie zamówienia następuje po uiszczeniu należności za zamówienie przewoźnikowi doręczającemu (kurier lub listonosz) przesyłkę w momencie odbioru.

Szybkie płatności - opłacenie zamówienia następuje po prawidłowym opłaceniu płatności poprzez zewnętrzny system rozliczeniowy. W przypadku tej formy płatności, sklep otrzymuje wiadomość z informacją o przelaniu należności przez klienta i może rozpocząć realizację zamówienia.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka gorących marek:

adidas, Asics, Converse, Nike, New Balance, Puma, Reebok